📢 Dziękujemy! Do zobaczenia w 2023!📢  

Organizator:

Ambasadorzy Euro Target Show 2022

Alicja Fruzińska

Alicja Fruzińska

Swoją łowiecką drogę zaczęła niespełna 20 lat temu, kiedy poznała swojego obecnego męża, który zaszczepił w niej miłość do łowiectwa.
Zanim wstąpiła w szeregi Polskiego Związku Łowieckiego stając się jedną z Dian, przez kilka lat w towarzystwie męża przemierzała wielkopolskie pola i knieje. Swoją nową fascynację połączyła z drzemiącym w niej od lat zamiłowaniem do dydaktyki i postanowiła zająć się promocją łowiectwa. Wiedza łowiecka, którą zdobywała przez szereg lat, pozwoliła jej rozwinąć sieć spotkań edukacyjnych na temat łowiectwa, myślistwa i ekologii. Ze swymi prelekcjami dociera do wszystkich grup wiekowych i społecznych: od przedszkoli poprzez szkoły podstawowe, gimnazja, licea, szkoły zawodowe po Uniwersytet Trzeciego Wieku. Opowiadania, krzyżówki, quizy, konkursy o tematyce łowieckiej bardzo często są podstawą zajęć klasowych, plenerowych, imprez lokalnych oraz ogólnopolskich.

Szymon Jarosiewicz

Szymon Jarosiewicz

Jeden z czołowych zawodników ostatnich lat w strzelbowym strzelectwie dynamicznym, reprezentujący Klub Strzelecki KVG, działający na terenie Małopolski.
Strzelectwem interesuje się od dziecka, profesjonalnie od roku 2015. Uprawia głównie strzelectwo dynamiczne ze szczególnym naciskiem na strzelbę IPSC. Członek IPSC Polska. Mistrz Polski roku 2020 w strzelbie IPSC w klasie Modified, V-ce mistrz 2019 oraz 2021, zdobywca I-go miejsca w rankingu za rok 2021. Staruje w zawodach organizowanych zarówno w kraju jak i za granicą. Posiada uprawnienia instruktora PZSS, sędziego klasy II (Range Officer) i prowadzącego strzelanie, dzięki czemu może aktywnie promować strzelectwo sportowe i wspierać swój klub w organizacji zawodów.

Seweryn Kubicki

Seweryn Kubicki

Reprezentant survivalu w Polsce i pomysłodawca największego projektu realizowanego w naszym kraju Piechur - pieszo przez wszystkie Puszcze w Polsce.
Istotny elementem działań jest przede wszystkim zachęcanie ludzi do spędzania czasu w podobnej formie na łonie natury. Piechur działa również aktywnie na innych obszarach: szkolenia integracyjne, wystawca oraz prelegent na wielu tagach survivalowych oraz podróżniczych, organizator licznych akcji charytatywnych oraz uczestnik wielu szkoleń survivalowych oraz strzeleckich.

Paweł Mateńczuk

Paweł Mateńczuk

Były żołnierz Jednostki Wojskowej GROM, który w trakcie marcowych wydarzeń podzieli się z Wami swoim doświadczeniem, wiedzą z obronności, reagowania w sytuacjach zagrożenia życia i zdrowia, survivalu i patriotyzmu.
Przez 14 lat służył jako operator w zespole bojowym. Dużą cześć swojego zawodowego życia spędził na misiach zagranicznych, gdzie uczestniczył w misjach na wodach Zatoki Perskiej, Iraku i w Afganistanie. Całe swoje życie poświęcił służbie ojczyźnie i niesieniu pomocy drugiemu człowiekowi. Za swoje liczne zasługi został wielokrotnie odznaczony. Chociaż już służy w wojsku, to prowadzi bardzo aktywną emeryturę. Skupia się na działaniach na rynku cywilnym: organizuje wyprawy górskie, prowadzi szkolenia, doradza w sprawach bezpieczeństwa, piszę autorskie książki.

Paweł Szlendak

Paweł Szlendak

Instruktor survivalu. Swoją pasję przerodził w pracę zawodową i od kilku lat prowadzi zajęcia na terenie całego kraju.
Szkoli głównie młodzież klas wojskowych, dorosłych, firmy oraz żołnierzy Wojska Polskiego. Prowadzi kanał na YouTube #Partyzanci Lubelszczyzny na którym znajdziecie bardzo szczegółowe filmy instruktażowe dotyczące sztuki przetrwania. Można go znaleźć również na FB również pod nazwą #Partyzanci Lubelszczyzny oraz www.partyzancilubelszczyzny.pl. Jak sam powtarza najważniejsze aby mieć wiedzę związaną z przetrwaniem bo jej nigdy nam nikt nie zabierze.

Krzysztof Turowski

Krzysztof Turowski

Postać, która w środowisku jest dość dobrze znana i nie trzeba specjalnie przedstawiać. Myśliwy, edukatorem, a także przewodniczący komisji ds. komunikacji, promocji, kultury i etyki łowieckiej przy ZO PZŁ w Warszawie.
Lektor na kursach dla kandydatów do Polskiego Związku Łowieckiego, podczas których omawia ważne łowieckie tematy: ➡ Zasady etyki, kultury i tradycji łowieckich z uwzględnieniem języka łowieckiego, kulturotwórcza rola łowiectwa, historia łowiectwa. ➡ Promowanie wizerunku myśliwego. Metodyka przekazywania wiedzy łowieckiej. Pełnił funkcję rzecznika prasowego ZO PZŁ w Warszawie. Od 2018 roku prowadzi bloga łowieckiego, w 2019 roku wydał książkę „Staż z pomysłem - Podręcznik dla przyszłych i obecnych myśliwych”. Jest również redaktorem Darz Bór TV, gdzie prowadzi projekt Stażysta.

Jakub Wolski

Jakub Wolski

Mistrz kucharski, członek europejskiego stowarzyszenia kulinarnego EURO TOQUES, pasjonat i propagator kuchni myśliwskiej. Dumny myśliwy, członek i założyciel POLSKIEGO ZWIĄZKU MŁODZIEŻY ŁOWIECKIEJ i współtwórca AKADEMII ŚWIADOMEGO MYŚLIWEGO.
W swoim wielkim dzikim kotle gotuje wszystkie najważniejsze wydarzenia kulinarne związane z kuchnią myśliwską. Twórca pierwszego na świecie FOOD TRUCKA serwującego wyłącznie dziczyznę, a smak jego ORYGINALNYCH DZIKICH BURGERÓW zachwyca podniebienia gości w całej Polsce. Człowiek z dobrym sercem i wspaniałym poczuciem humoru. W genialny sposób, przaśną polszczyzną, GOTUJĄC, zawsze przeniesie Was do szumiącej kniej. Z sukcesami organizuje szkolenia i warsztaty kulinarne w całej Polsce, wprowadza myśliwskie jadło do menu restauracji które odwiedza i szkoli. Kocha naturę, las jest jego drugim domem, to tam najlepiej ładuje baterie podczas wędrówek.

Wojciech Zacharków

Wojciech Zacharków

Były żołnierz wojsk specjalnych. W latach od 2011 do 2017 kierownik selekcji do jednostki wosjk specjalnych (JW AGAT).
Odpowiedzialny był za rekrutację do Jednostki, kursy bazowe (roczne szkolenie podstawowe dla kandydatów, którzy zdali testy sprawnościowe i selekcje) i szkolenia specjalistyczne (snajper, medyk, pirotechnik, kierowca, dowódca sekcji, radiotelegrafista). Ponadto odpowiadał za: szkolenia strzeleckie, szkolenia wysokościowe, kursy przetrwania, kursy śmigłowcowe, szkolił kadry instruktorskie w narciarstwie i wspinaczce. W czasie swojej 20-letniej służby uczestniczył w 4 misjach bojowych (Irak 2x, Afganistan, Czad). Za udział w misjach odznaczony został min. „KRZYŻEM ZASŁUGI ZA DZIELNOŚĆ”.